Loading...

Викрито спробу Росії обманом примусити Захід “визнати” анексію Криму

Присутність офіційних західних спостерігачів на військових навчаннях збройних сил Росії “Кавказ-2016”, які проходять у Криму, може бути використана Москвою для легітимізації спроби незаконної анексії цього українського півострова. Про це заявив колишній посол США в Україні, експерт впливового американського аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер, коментуючи повідомлення, що міноборони Росії запросило західних військових аташе спостерігати за ходом масштабних військових навчань у Південному військовому окрузі Росії.

“Росія демонструє прозорість запрошуючи західних дипломатів до Криму, але якщо ті приймуть запрошення, Москва заявить, що таким чином ті визнали анексію Криму Росією”, – твітує сьогодні екс-дипломат.

дипломат.

holding military exercise in illegally occupied . Def Ministry apparently invited Western military attaches to observe. 1/2

Transparent effort to get Western diplomats to , which some in Moscow would then claim constituted “recognition.” 2/2

У стратегічних командно-штабних навчаннях “Кавказ 2016” беруть участь понад 120 тис російських військових, новітня техніка, авіація та флот. Раніше до Криму прибув міністр оборони Росії Сергій Шойгу для участі в одному із ключових етапів навчань.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *