Викрито спробу Росії обманом примусити Захід “визнати” анексію Криму

Присутність офіційних західних спостерігачів на військових навчаннях збройних сил Росії “Кавказ-2016”, які проходять у Криму, може бути використана Москвою для легітимізації спроби незаконної анексії цього українського півострова. Про це заявив колишній посол США в Україні, експерт впливового американського аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер, коментуючи повідомлення, що міноборони Росії запросило західних військових аташе спостерігати за ходом масштабних військових навчань у Південному військовому окрузі Росії.

Викрито спробу Росії обманом примусити Захід "визнати" анексію Криму

“Росія демонструє прозорість запрошуючи західних дипломатів до Криму, але якщо ті приймуть запрошення, Москва заявить, що таким чином ті визнали анексію Криму Росією”, – твітує сьогодні екс-дипломат.

дипломат.

holding military exercise in illegally occupied . Def Ministry apparently invited Western military attaches to observe. 1/2

Transparent effort to get Western diplomats to , which some in Moscow would then claim constituted “recognition.” 2/2

У стратегічних командно-штабних навчаннях “Кавказ 2016” беруть участь понад 120 тис російських військових, новітня техніка, авіація та флот. Раніше до Криму прибув міністр оборони Росії Сергій Шойгу для участі в одному із ключових етапів навчань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *