Loading...

Викрадачами елітних авто виявилися….. менти

Національна поліція викрила злочинне угруповання, які крали, а потім повертали елітні автомобілі чиновників. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції, за сприяння СБУ та Генпрокуратури, викрив злочинну схему, за якою в країні кілька років діяло стійке ієрархічне об’єднання, яке спеціалізувалося на викраденнях дорогих автомобілів з подальшим їх поверненням за винагороду”, – написав він.

За наявною у слідства на даний момент інформацією, угруповання “працювало” в Києві, Львові, Хмельницькому, Житомирі, Івано-Франківській та Рівненській областях.

Аваков підкреслив, що тільки в 2016 році і лише в Києві цієї “фірмою” було повернуто за винагороду власникам 67 авто, викрадених іншими злочинними угрупованнями.

За словами Авакова, правоохоронці затримали п’ятьох ключових фігурантів, правоохоронці провели 48 санкціонованих обшуків, під час яких виявлено та залучено до матеріалів справи 8 елітних автомобілів, на яких пересувалися фігуранти, один недавно викрадений Mercedes, десятки дорогоцінних годин, готівкові грошові кошти і цінності, здобуті злочинним шляхом, пристрої для зчитування сигналу електронного ключа автомобілів, кілька десятків мобільних телефонів, наркотичні речовини та зброя.

“Засновником” афери виявився киянин 1979 року народження, колишній курсант Академії внутрішніх справ України, виключений з вузу за вживання наркотичних речовин.

“Він був учасником злочинних угруповань, які займалися розбоями, грабежами і рекетом. У кримінальному світі відомий фігурант по кличці” Короп “,” Псих “і” Жид “, а по службовим правоохоронним базам проходить за вчинення злочинів майнового характеру, незаконне поводження зі зброєю і зберігання наркотиків. Маючи з підліткового віку кримінальний досвід і однокурсників, які зайняли посади в різних правоохоронних структурах країни, організатор банди викрадачів налагодив зв’язки з обох боків закону “, – зазначив Аваков.

Допомагав йому колишній співробітник карного блоку Голосіївського райуправління міліції, який займався розкриттям злочинів, пов’язаних з незаконним заволодінням автотранспорту.

“Коло вдячних прихильників” благодійника “” Карпа “поширювалося серед діячів культури, спорту, підприємців, політиків, різного рангу чиновників і навіть серед кримінальних авторитетів. До нього зверталися, його рекомендували знайомим, брали за хрещеного батька своїм дітям, запрошували як дорого гостя. Слава афериста росла, а разом з нею зростала кількість його потенційних “жертв”, – підкреслив глава МВС.

Аваков додав, що за період діяльності злочинна організація стала практично “монополістом” у своєму роді, керуючи 99% викрадень в масштабі України. “Конкуренції не могли витримати навіть ОЗГ, очолювані чистим криміналом. Адже для так званих” блатних “” Карп “працював нібито під прикриттям правоохоронців, а для останніх – під керівництвом криміналу. Насправді – сам по собі”, – пояснив він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *