Українці виявилися одними з “лідерів” за кількістю нелегальних працівників у Німеччині

Незаконно працевлаштовані особи, які нелегально перебувають у Німеччині, походять переважно з десяти країн, серед яких і Україна.

У першому півріччі 2017 року в Німеччині відкрили понад 65 тисяч проваджень щодо нелегально працевлаштованих людей, що на п’ять відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це у неділю, 27 серпня, повідомило видання Welt am Sonntag (WaS) з посиланням на дані Спільного центру аналізу та стратегії у питаннях нелегальної міграції (GASIM), в який входять, зокрема, федеральна поліція та міністерство закордонних справ ФРН, передає ТСН.

При цьому кількість нових проваджень щодо людей, котрі нелегально перебувають та працюють у ФРН, зросла в цьому році на 28 відсотків і становила 941 справу.

“Незаконно працевлаштовані особи, які нелегально перебувають (у ФРН. – Ред.), походять переважно з десяти країн: України, Албанії, Сербії, В’єтнаму, Боснії і Герцеговини, Македонії, Туреччини, Косова, Молдови та Гани”, – йдеться у матеріалі Welt am Sonntag.

При цьому видання не уточнює, скільки людей прибуло з кожної країни.

Зростання кількості проваджень ще не означає збільшення кількості людей, які нелегально працюють у Німеччині. Воно могло бути спричинено посиленням контролю в цій сфері. “Цифри зростають, бо митниця здійснює більше контролю у боротьбі проти нелегального працевлаштування.

Однак, з нашої точки зору, цього недостатньо”, – говорить голова відділу митниці у профспілці поліції Німеччини Франк Букенгофер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *