Вибори: БПП заявила про свою перемогу і звинуватила опонентів у порушенні законів

У “Блоці Петра Порошенка” заявили про лідерство своїх кандидатів на виборах голів ОТГ та звинуватили “Батьківщину” та інші політсили у “грубих порушеннях виборчого законодавства”.

Про це йдеться у повідомленні БПП на сайті партії.

 “За результатами екзит-полів, проведених партійними штабами, понад 40% переможців на посади голів ОТГ  – висуванці, члени партії або кандидати, які йшли за підтримки партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Жодна інша політична сила не наближається до цього  результату”, – заявили у БПП.

За даними блоку, найбільшу підтримку кандидати від “БПП” отримали у Харківській, Вінницькій та  Дніпропетровській областях.

При цьому  у БПП заявили, що вибори “відбуваються із грубими порушеннями виборчого законодавства”, найбільш поширені порушення – підкуп виборців, незаконна агітація, розповсюдження “чорного піару” та масове підвезення виборців.

“Найбільше таких порушень зафіксовано з боку кандидатів від ВО “Батьківщина”, крім того є факти порушень з боку представників “Руху нових сил”, партії “Наш край”, “УКРОП”, – йдеться у заяві.

Факти підкупу виборців кандидатом від “Батьківщини” Оленою Король зафіксували у Первозванівській ОТГ (Кіровоградська обл).

“Місцеві жителі підтвердили поліції, що Король роздавала свій агітаційний матеріал та пакети з продуктами”, – йдеться у повідомленні.

У Хмельницькій області в Олешинській громаді кандидатка від “Батьківщини” роздавала пакунки з продуктами харчування.

На Луганщині було масове підвезення виборців до дільниць у смт Красноріченське  та в селі Бараниківка, пасажири зізналися, що підвезення організували для голосування за кандидата на посаду селищного голови Романа Мар’ясова (Наш край), а також партія “Батьківщина”.

У Сумській області зафіксували приховану рекламу кандидата від “Батьківщини”.

Як відомо, раніше Батьківщина, Оппоблок та Самопоміч також заявили про порушення на виборах,а Батьківщина проводить паралельний підрахунок голосів  та планувала оголосити результати екзит-полу після закриття дільниць.

Поліція отримала 46 повідомлень про порушення під час виборчого процесу та відкрила два кримінальних провадження за час голосування.