Loading...

“Ви виграли автомобіль!” Не ведіться на шахраїв, бережіть свої гроші

Новий розводняк !!

Сьогодні на мій номер прийшло повідомлення про те, що я виграв автомобіль Opel Mokka! Я тричі знепритомнівши, ледве доповз до телефону, подзвонив типу на “гарячу” !!! лінію! На тому кінці дроту, мені відповів хлопчина і підтвердив, що я став володарем нового авто! Посипалися привітання, що мовляв вся компанія в особі гендиректора дилера Опель вітає мене !! Я впав у кому!

Далі запропонували прочитати умови на сайті.

І маленький нюанс, все б нічого, але. Я повинен сплатити держподаток 1% від вартості призу (вартість авто 450000грн.) Відповідно 4500 грн.

Я покопався в Іннет і знайшов сторінку дилера Опель в Україні і дізнався від компанії, що ніяких акцій Опель не проводить !! Я знову подзвонив на “гарячу” лінію, відповів той же хлопчина, я зробив вигляд, що повівся на його умови!

Парниша ще раз привітав і заторохтів, що я повинен підійти до терміналу, і перевести гроші на рахунок, який він продиктує, коли я підійду до терміналу !! Я запропонував йому, перевести мені суму, еквівалентну вартості призу, з вирахуванням держподаток !!

Парніша невпевнено став відмахуватися, мол не він вирішує, і приз типу краще, а потім сказав, що можна і так !!! АЛЕ держподаток ПОТРІБНО СПЛАТИТИ ВСЕ ОДНО І РАНІШЕ !!! Потім став мене переконувати, і навіть загрожувати, що якщо я зараз не вніс енежку, то мій приз відправитися іншій людині, чий телефон коштує ЗА МОЇМ В ЧЕРЗІ !!! ВО як!!

Зрештою, розмови і разводилово мені набридли, і я сказав, що перед дзвінком до хлопчина я зв’язався зі справжніми дилерами Опеля, і знав ситуацію ще до дзвінка, на що в телефоні стало тихо, і мовчки поклали трубку !!

Увага всім !! Не ведіться на шахраїв, бережіть свої гроші, якщо вони у вас є!

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *