Loading...

Змінено правила оформлення “теплих кредитів”

В Україні відновили кредитування з компенсацією на утеплення приватних будинків та квартир.

У державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України повідомили, що споживачі, які мають намір утеплити житло, можуть оформити “теплий” кредит в державних фінансово-кредитних організаціях: “Ощадбанк” і “Укргазбанк”.

Як повідомляє Domik.ua, програму відновили з 6 жовтня. Усі бажаючі можуть взяти кредит та отримати компенсацію від держави до 70%.

Кредитними коштами можна розпорядитися тепер не лише на утеплення фасадів будинку, а й на заміну вікон, лічильників та ін.

Правила компенсації дещо змінились. Оформивши кредит, громадяни отримають компенсацію від держави в розмірі 35% від суми кредиту. Таки самий розмір компенсації буде надано і особам, які мають субсидії.

У державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження “В той же час умови участі ОСББ і ЖБК в програмі з енергоефективності залишаються без змін. Їм компенсують 40% тіла кредиту на утеплення будинку. Якщо до складу ОСББ входять субсидіанти, то сума відшкодування більше – в межах від 40% до 70% “, – розповіли в Держенергоефективності

Як повідомлялося раніше , українці взяли більше 800 млн грн кредитів на утеплення будинків

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *