Loading...

НАБУ збирається оголосити підозру Охендовському

Слідство Національного антикорупційного бюро України зібрало достатньо доказів для оголошення голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському підозри у незаконному отриманні коштів із “чорної бухгалтерії” Партії регіонів.  Про це заявив директор відомства Артем Ситник в інтерв’ю “Дзеркалу тижня”.

Він зазначив, що провести у цій справі ще одну економічну експертизу, на якій наполягають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, неможливо.

“Економічної експертизи не проводили, були просто показання в галузі економічної експертизи з цього приводу. Прокурори погодилися, що її в цій справі провести неможливо. Нам нічого надати експерту”, – визнав Ситник. За його словами, здобуті детективами докази і без експертизи є досить вагомими.

“Говорити про повний список доказів, які проходять у справі людини, я не буду. Але, на мою думку і думку детективів, сукупність здобутих доказів дає підстави для складення й озвучення підозри. Тому ми цю підозру склали. Нібито переконали прокурорів, що доказів для оголошення підозри достатньо, і, сподіваюся, найближчим часом підозру буде погоджено”, – заявив керівник НАБУ.

Крім того, Ситник розповів, що Бюро виконало розпорядження САП і підготувало новий проект підозри для одного з фігурантів справи “Чорної бухгалтерії” ПР, і що антикорупційна прокуратура може погодити його до кінця тижня.

За інформацією газети, НАБУ направило в САП новий варіант тексту підозри для Охендовського, але для його юридичного опрацювання потрібен час до понеділка-вівторка.

Нагадаємо, у середині червня 2016 року голову Центрвиборчкому Михайла Охендовського викликали на допит у Національне антикорупційне бюро щодо “чорної бухгалтерії” Партії регіонів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *