Loading...

Введення воєнного стану розчавить громадянське суспільство, – політичний експерт

Від введення воєнного стану може виграти тільки військова бюрократія і окремі клани, які будуть збагачуватися на війні. Про це в ефірі програми “Про політику” з Сергієм Руденком на Еспресо.TV заявив політичний експерт Володимир Цибулько.

За його словами, воєнний режим – це домінанта бюрократії. А будь-яка бюрократія перші місяці може служити державі, але згодом вона почне думати про власне збагачення або про посилення свого політичного впливу.

“І ось це корпоративне его може вивести на арену абсолютно несподіваних гравців. За умов демократії, ми можемо прогнозувати, хто яку політику відстоює.  Але коли з’являється закрита каста військової бюрократії, то рано чи пізно збагатиться саме вона”, – зазначив експерт.

Також він відзначив, що введення воєнного стану – це призупинення рад усіх рівнів, а поки є ради – це можливість опиратися інтересам кланів. На його думку, саме клани перші знайдуть мову з військовими комендантами.

“Не громадянське суспільство, навпаки, громадянське суспільство буде розчавлене. Тому наш інтерес у тому, щоб підтримувати комунікацію цивілізованого світу і використовувати його інструменти”, – сказав Цибулько.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *