Турчинов: Після тортур ФСБ затримані озвучать будь-яку ахінею

Секретар РНБО України зробив коментар з приводу «бездарних провокацій» ФСБ в окупованому Криму. Про це повідомляє його прес-служба  на сайті.

Турчинов зазначив, що російські силовики «лише 10 серпня зробили гучні заяви про події, які за їхніми словами, відбулися в ніч з 6 на 7 серпня». «Таку затримку можна пояснити виключно тим, що їм потрібен був час, щоб підробити так звані “докази »агресивних дій України” і приховати справжні небезпечні злочинні дії своїх підлеглих, а саме, перестрілку між різними підрозділами російських силовиків, які традиційно зловживають алкоголем, особливо у вихідні дні. В результаті цієї перестрілки були вбиті і поранені не тільки російські військові, але і цивільні – кримчани », – зазначив Секретар РНБО України.

За словами Турчинова, російські силовики, намагаючись приховати свої військові злочини і нагнітаючи антиукраїнську істерію, почали розповідати дурниці про нібито нападу спецназівців Головного управління розвідки Міністерства оборони України та військові прориви зі стріляниною з боку України.

Турчинов нагадав, що спочатку мова йшла про «заарештованих співробітників ГУР, а в останніх заявах російський МЗС рапортує про двох громадян України і Росії, які, виявляється, вже зовсім не співробітники ГУР, а цивільні, які нібито “сприяли »українським військовим”.

«Хоча всі розуміють, що насправді вони є випадковими громадянами, яких захопили для прикриття п’яної стрільби російських військових і нашвидку бездарно сфабрикованою ФСБшною провокацією, але які після тортур в катівнях ФСБ підпишуть або озвучать будь-яку  ахінею, що їм надиктували», – підкреслив він, додавши: «Світу пощастило, що п’яні російські військові не мали доступу до більш серйозної зброї, якою російський генштаб нашпигував окупований Крим».

«Безглузді звинувачення і погрози на адресу України є наслідком безкарності, яку відчуває реваншистськи налаштоване керівництво Росії, будує свою імперію на брехні, агресії, вбивствах і безправ’ї громадян. Але історія свідчить, що такі імперії приречені, вони руйнуються, ховаючи під своїми уламками тиранів », – підсумував Секретар РНБО України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *