Всесвітнє антидопінгове агентство засуджує рішення МОК щодо збірної Росії

Проте, WADA продовжить мандат Річарда Макларена, щоб він міг завершити розпочату раніше роботу з розслідування застосування допінгу
Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) розчароване тим, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не став слідувати рекомендаціям виконкому агентства про відсторонення збірної Росії від участі в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті організації.

“WADA розчароване тим, що МОК не послухав рекомендацій виконкому WADA, заснованим на доповіді Річарда Макларена, які повинні були забезпечити прямий, сильний і узгоджений підхід. Доповідь Макларена, безсумнівно, викрив державну систему підтримки допінгу в Росії, що серйозно підриває принципи чистоти спорту, втілені у Всесвітньому антидопінговому кодексі “, – наводяться в повідомленні слова президента агентства Крейга Ріді.

Крім цього, WADA продовжить мандат Річарда Макларена, щоб він міг завершити розпочату раніше роботу з розслідування застосування допінгу.

При цьому в WADA підкреслили, що поважають автономію МОК на прийняття рішень на підставі Олімпійської хартії, однак “використаний комітетом підхід і встановлені критерії неминуче приведуть до неузгодженості, потенційних проблем і більш слабкому захисту” чистих “спортсменів”, заявив гендиректор WADA Олів’є Нігглі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *