МОЗ перевірило лікарні для прийому можливих хворих на коронавірус

Як повідомив Урядовий портал, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав 3 госпітальні бази Житомира, Рівного та Сарн, які визначені для прийому пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

МОЗ перевірило лікарні для прийому можливих хворих на коронавірус

 Ляшко поспілкувався з лікарями, медсестрами, молодшим медичним персоналом, які будуть допомагати пацієнтам у випадку фіксації та поширенню Covid-19.

Ляшко: “Під час візиту важливо було зрозуміти готовність лікарень, а найголовніше – готовність самого медичного персоналу. Це стосується як професійних навичок, так і морального духу.

 Медики готові надавати всю необхідну медичну допомогу пацієнтам із коронавірусною інфекцією. В разі потреби, медичні працівники готові працювати понаднормово. Всі співробітники добре поінформовані про те, що робити у випадку фіксації Covid-19.

У всіх 3 містах вже було проведено як мінімум 2-3 навчання. Також медики розповіли, що відпрацювали механізми ще при пандемічному грипі, коли досить велика кількості хворих потребувала інтенсивної терапії”.

МОЗ перевірило лікарні для прийому можливих хворих на коронавірус

 У лікарнях Житомира, Рівного та Сарн є інфекційні бокси, що виділені спеціально на випадок реєстрації або підозри Covid-19. Наразі вони пустують та готові в будь-яку хвилину приймати пацієнтів. Повідомляється, що у Рівному в них вже побувало 4 особи з підозрою, що не підтвердились.

У МОЗ нагадали, що в Україні немає жодного зафіксованого випадку Covid-19.

Нагадаємо, 10 березня в українських лабораторіях з’являться швидкі тести для виявлення коронавірусу.

Про це заявив заступника Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час брифінгу у п’ятницю.

Ці тести можна використовувати за межами лабораторії, безпосередньо удома.  Необхідний час для результатів дослідження – 15-20 хвилин.

“Швидкі тести все одно потребуватимуть повторного дослідження в лабораторії. Проте вони допоможуть визначити подальшу тактику поводження з хворим”, – зазначив заступник міністра. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *