Береза: «Знаменита» Стіна Яценюка вартістю 4 млрд навіть дикого кролика не зупинить (фото з місця)

Народний депутат Олена Сотник з’їздила подивитися на знамениту Стіну, на яку екс-прем’єр Арсеній Яценюк зливав мільярди гривень. Навіть дикого кролика ця СіткаСтіна не зупинить. І що ми бачимо тепер? «Стіни» немає, грошей немає, і Яценюка теж немає. Вірніше, він є. Бігає в рожевій маєчці у Вашингтоні. А хто буде відповідати за цю «творчість», яку за законами воєнного часу можна прирівняти до мародерства і вважати підривом державної безпеки, поєднану з розкраданням фінансових коштів в особливо великих розмірах.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав народний депутат Борислав Береза.

«Пишемо звернення до керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назара Холодницького. Цікаво, як відреагують на це мої колеги? Чи стануть захищати виходячи з партійної солідарності або дадуть відповідну оцінку?», – написав нардеп.

Він подає пряму мову Олени Сотник: «Яма вартістю 4 мільярди гривень. Рів (протяжністю кілька десятків кілометрів) на українсько-російському кордоні із зелененькою сіточкою і є та сама «Стіна», яка нас повинна захистити від ворожих вторгнень з боку Російської Федерації».

Нардеп нагадав, що мова йде про Європейський Вал – «стратегічний фортификаційний проект» Яценюка, на якому він піарився близько року. «Проект перебуває на стадії будівництва і гроші з бюджету продовжують витрачати на епічний Вал! В цей же час наші хлопці військові продовжують їздити на допотопній техніці, бо нібито недостатньо коштів в бюджеті для їх заміни!», – зазначив Борислав Береза.

595912

271806

334636

428846

830254

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *