Вісь катастроф: астролог Влад Росс пояснив сенс терактів і передрік нові нещастя

Теракт в Ніцці, путч в Стамбулі, захоплення будівлі поліції в Єревані, стрілянина в Алма-Аті – низка подій, безпосередньо пов’язаних з небезпечним астрологічним періодом, який почався в середині липня і триватиме до середини вересня поточного року. Про це  розповів астролог Влад Росс.
“Марс і Сатурн, планети великого і малого нещастя, входять в так звану вісь катастроф, утворену зірками Антарес і Альдебаран. Ці зірки зараз знаходяться навпроти один одного”, – сказав він. “Екстремальна ситуація буде наростати і тривати в серпні місяці, я передбачав це, але я не думав, що події будуть розвиватися так швидко. Ось катастроф почала діяти раніше, ніж я думав”, – зауважив Влад Росс.

За його словами, саме з цим фактом пов’язані теракти, політичні перетрубації і природні катаклізми.
Як пояснив астролог, “найбільш небезпечним буде серпень місяць, буде ще більше напруження, особливо між затемненнями – між 18 серпня, коли відбудеться місячне затемнення, і 1 вересня, коли буде сонячне”. При цьому він додав: “Якби я був на місці людей, які планують переворот, то я б вибрав серпень, тому що в серпні він би у них вдався”.
За оцінками астролога, небезпечний період триватиме до середини вересня. Більш того, він попередив, що в період з 10 по 15 вересня “можливе повторення теракту, який був у 2001 році в Америці”.
Крім того, “після виходу з відпустки почне трясти український парламент, що в результаті призведе до дострокових виборів”, – додав астролог.
Влад Росс порекомендував “не потрапляти під грози”, оскільки в цей період вони будуть особливо небезпечними, “поменше літати літаком”, а також постаратися утриматися від поїздок “у франкомовні країни”.
Протягом всього п’яти днів в світі стався цілий ряд шокуючих подій 14 липня під час святкування Дня взяття Бастилії у французькій Ніцці був здійснений теракт; в ніч з 15 на 16 липня в Стамбулі була здійснена спроба державного перевороту; 17 липня відбулося захоплення будівлі поліції в Єревані; 18 липня в Алма-Аті невідомі влаштували перестрілку в центрі міста і напали на відділення поліції.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *