Війни могло не бути: Європі дорікнули за її байдужість до України

Європа так і не засвоїла уроків двох світових воєн, які в 20 столітті відбулися через байдужість світової спільноти до небезпечних дій країн-агресорів. Старий світ допускає ті ж помилки, дозволяючи Росії нападати на своїх сусідів.

Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявив боєць АТО, командир “Грузинського національного легіону” Мамука Мамулашвілі.

За його словами, коли в 2008 році РФ напала на Грузію, Захід повинен був негайно відреагувати і ввести жорсткі санкції проти Москви.

«Нещодавно були прийняті санкції проти Росії. Такі ж санкції потрібно було застосувати і при грузино-російському конфлікті », – зазначив він.

«При вторгненні в суверенну державу все цивілізоване суспільство має реагувати. Як ми на собі відчули першу світову війну, другу світову … Всі вони походили через індиферентність багатьох країн до подій », – пояснив Мамулашвілі.

«Ми не навчилися на цих уроках і сьогодні допускаємо ті ж помилки. Я маю на увазі Європу», – додав боєць АТО.

Він нагадав, що в драматичні для грузинського народу дні солідарність з ним висловили США і країни, що випробували на собі агресію Москви – Україна, Польща, Естонія, Литва, Латвія.

“Але цього було недостатньо. Не були введені санкції, не було відповідної реакції з боку світової спільноти. На жаль, цей конфлікт намагалися просто забути», – додав боєць АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *