Війна, корупція та ріст цін: українці назвали найсерйозніші проблеми для країни

41% та 40% опитаних назвали військові дії на Донбасі та корупцію найважливішими проблемами.

Найважливішими проблемами для України респонденти вважають військові дії на Донбасі та корупцію. Про це свідчать результати опитування «Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні: опитування IRI», проведеного соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) у березні.

41% та 40% опитаних назвали військові дії на Донбасі та корупцію найважливішими проблемами. Водночас, 27% вважають такою проблемою – ріст цін, 25% – тарифи на ЖКП, 23% – безробіття, систему охорони здоров’я – 20% респондентів вважають найважливішою проблемою для України, некомпетентність влади – 15%, політичну нестабільність – 12%, падіння курсу гривні – 11%, низький рівень виробництва – 11%, соціальний захист бідних – 10%, відносини з РФ – 10%, злочинність – 8%.

На запитання, які три проблеми з перелічених є найважливішими для вас особисто. 42% респондентів відповіли, що це є ріст цін, 38% – тарифи на ЖКП, 25% – військові дії на Донбасі, 25% – корупцію у державних органах, 23% – систему охорони здоров’я, 21% – безробіття, 15% – падіння курсу гривні, 13% – некомпетентність влади, 12% – соціальний захист бідних, 9% – політичну нестабільність.

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 15 по 31 березня 2018 р. Всього було опитано 2,400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Допустима похибка не перевищує 2.0%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 65.4%.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10126664-viyna-korupciya-ta-rist-cin-ukrajinci-nazvali-nayseryoznishi-problemi-dlya-krajini.html

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *