Від доньки-героїні, яка врятувала з палаючого будинку братів і сестру, відмовилися батьки

У Закарпатській області в Чинадіївський дитячий будинок потрапила 13-річна Софія Рознійчук. Батьки відмовилися від дочки, яка в 2018 році винесла з вогню чотирьох братів і сестру.

Свою історію дівчинка розповіла на відео, яке було опубліковано на YouTube-каналі ДСНС. Вона зазначила, що після того, як дім згорів, деякий час сім’я жила на вулиці. Потім її забрали соціальні працівники

Дівчинка за мужність і героїзм стала лауреаткою Всеукраїнської акції Герой-рятувальник-2019. вона отримала нагороду з рук президента України Володимира Зеленського.

Нагородження дитини

Дівчинка отримала нагороду

Дівчинка розповіла, що молодших дітей із дитбудинку батьки забрали, а її вирішили залишити.

Софія додала, що в майбутньому хотіла б стати рятувальницею. Вона навіть показала подарований костюм рятувальної служби.

Скрин відео

Як пише “КП в Україні“, маму Софії вже позбавили батьківських прав. Соцпрацівники також звернулися до суду, щоб забрати права на дитину й у батька. Відомо, що чоловік живе зі своїми 7 молодшими дітьми і новою дружиною, а мати – у Вінниці. Жінка відмовляється бачитися з дочкою.

Начальниця Служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації Олена Кокіш розповіла, що вони пів року шукали батька Софії, щоб він прийшов до дівчинки в дитячий будинок, але той поїхав до Києва.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram