У столиці масово штрафують за несплату парковки: скільки коштує паркування і суми штрафів

У Департаменті транспортної інфраструктури Київської міської держадміністрації заявили про те, що інспектори з паркування з травня почали штрафувати власників автомобілів за несплату парковки на платних паркувальних майданчиках. Про це повідомляє LIGA.net

За парковку необхідно платити в будні дні в період з 8:00 до 22:00. У вихідні дні парковка на платних паркінгах столиці безкоштовна. Парковки безкоштовні для людей з інвалідністю та ветеранів війни.

У Києві вартість години паркування відрізняється в залежності від територіальної зони. Так, в першій зоні необхідно буде заплатити 10 гривень за годину за одне місце. Парковка в другій зоні обійдеться в 7 гривень за годину за одне місце. Найдешевше парковка в третій зоні – 5 гривень за годину за одне місце.

Оплатити парковку можна тільки в безготівковій формі через додаток Київ Цифровий, а також за допомогою паперових і електронних талонів. Оплату інспектори перевіряють в електронній системі. На автомобілях порушників інспектори залишають роздруковане повідомлення про штраф з QR-кодом.

У разі несплати парковки столичних водіїв штрафуватимуть. За неоплачену парковку передбачений штраф в 20-кратному розмірі вартості години паркування, що становить 100-200 гривень.

Для тих порушників, які припаркували авто на пільгових місцях, не маючи пільг, передбачений штраф в 30-кратному розмірі вартості години паркування, що становить 150-300 гривень.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram