До списку кращих університетів світу потрапили вісім українських вузів

Вісім українських університетів включено до 18-го випуску глобального рейтингу QS World University Rankings 2022. Повний рейтинг опубліковано на сайті аналітичного агентства QS Quacquarelli Symonds.

До списку кращих університетів світу потрапили  вісім українських вузів

Уперше в рейтинг потрапив Львівський національний університет ім. Івана Франка, який опинився на позиції між 1001 і 1200 місцем.

Шість вузів зберегли свої позиції щодо місць у торішньому рейтингу: КНУ ім. Тараса Шевченка (601-650), Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (701-750), Харківський політехнічний інститут (651-700), Львівська політехніка (801-1000), Сумський державний університет (801-1000) і Києво-Могилянська академія (1001-1200).

Найбільш високу позицію серед українських вузів у глобальному рейтингу займає Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна – 511-520 місця. У минулому році він входив до тор-500 (477-е місце).

До топ-5 кращих університетів світу традиційно увійшли: Массачусетський технологічний інститут, Оксфордський університет, Стенфордський університет, Кембриджський університет і Гарвардський університет.

Нагадаємо:

4 березня 2021 року чотири українських ВНЗ потрапили в глобальний рейтинг за галузями знань від Quacquarelli Symonds. Це Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Національний університет “Львівська політехніка”, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

6 травня Світовий банк затвердив проєкт на $200 млн, спрямований на поліпшення ефективності системи вищої освіти в Україні. Гроші підуть на: модернізацію вищих навчальних закладів (ВНЗ) і науково-дослідних лабораторій; цифрову інфраструктуру для організації навчання у вищих навчальних закладах для забезпечення безперервності навчального процесу за допомогою методів дистанційного навчання; для підтримки стійкості системи та управління змінами в довгостроковій перспективі. Ще одним завданням проєкту є покращення рівня прозорості в освітньому секторі в Україні за допомогою модернізації Автоматизованої системи управління вищою освітою, введення Національного опитування студентів і Єдиної інформаційної системи з фінансування дослідницької діяльності вузів на конкурентній основі.

Проєкт буде впроваджуватися протягом п’яти років Міністерством освіти і науки (МОН), яке буде відповідати за його загальну координацію.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram