З 10 червня вступив у дію законопроект: що треба знати пенсіонерам

У Пенсійному фонді України розповіли про новий законопроект, який починає діяти з четверга, 10 червня. Кого він торкнеться, і що він за собою несе. Про це написали на сторінці Пенсійного фонду в соціальній мережі Facebook, детально розповівши про всі плюси і нюанси.

З 10 червня вступив у дію законопроект: що треба знати пенсіонерам

Діяти даний законопроект почне вже в четвер, 10 червня, проте прийняли ще 5 лютого поточного року. Він називається “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.
Його суть в тому, що тепер буде вестися облік трудової діяльності в електронній формі, ніякої більше метушні з папірцями, і не обов’язково оформляти, або ж вести паперову трудову книжку.

Протягом п’яти років ПФУ буде зобов’язаний внести до Реєстру застрахованих громадян Державного реєстру загальнообов’язкового державного страхування всі дані про співробітників, які відсутні. Вони будуть взяті на підставі відомостей, які раніше подавали страховики.

При наявності повної інформації в реєстрі про всі періоди трудової діяльності, громадянам будуть автоматично призначати пенсію, без звернення осіб, головне, щоб прийшов час.

Однак, якщо звернутися, то можуть дозволити отримувати пенсію з більш пізнього віку.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram