Верещук: «Щоб ти жив на одну собаку»

Народний депутат від пропрезидентської фракції розповіла, як всередині партії відреагували на «собачий» скандал

Елітні собаки, яких згадав у своєму виступі нардеп Євген Брагар, привели соціальні мережі буквально, до істерики: кількість різноманітних «мемів» просто зашкалювало український сегмент. Про те, як в парламентській фракції «Слуги народу» відреагували на черговий скандал, в бесіді з політологом Юрієм Романенком, розповіла народний депутат Ірина Верещук

«Брагар, дійсно, молодий політик, але це не дає йому права таким чином пояснювати пенсіонерам, що робити», – впевнена Верещук.

Хоча, на думку депутата, Брагар – лише «наслідок», а не основна причина того, чому пенсіонерка дзвонить, розповідає свою ситуацію, пояснює, що неможливо вижити за ті гроші, які вона отримує.

«Сотні тисяч наших пенсіонерів живуть в подібних умовах. І молодий депутат нічого кращого не придумав, як починати з’ясовувати, яким ще майном володіє пенсіонерка. У підсумку дискусія пішла не в те русло », – зазначила нардеп.

«Я розумію, що його молодість і недосвідченість не дозволили йому швидко зорієнтуватися. Однак, я все одно наполягаю на тому, що питання не в депутаті, а в тому, чи готові ми миритися з тим, що Коболєв і його менеджери, Смілянський, державні корпорації та інші будуть отримувати мільйони гривень з державного бюджету в той час, як пенсіонер буде виживати на 2 тисячі гривень », – впевнена Верещук.

На її думку, на місці Брагара повинен був сидіти прем’єр Гончарук. Тоді і питання, напевно, було б поставлено по-іншому.

«Тому, перш за все питання слід задавати фракції, до медіа-групи, яка дозволила, щоб такий непідготовлений депутат потрапив у прямий ефір на ток-шоу», – підсумувала нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *