Вбивство Шеремета: Антоненко вищий, ніж людина з камер спостереження

Підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко вищий на зріст, ніж людина, яка, згідно з камерам спостереження, брала участь в закладці вибухового пристрою під машину.

  Про це свідчать дані експертизи, пише видання “theБабель”.

Так, відповідну експертизу провели 25 серпня 2016 року, під час неї були проаналізовані відеозаписи з камер спостереження, розміщених в кварталах навколо місця вибуху і місця проживання Шеремета. На записах чоловік і жінка в ніч з 19 на 20 липня 2016 року йшли до машини журналіста з пакетом, після чого жінка підійшла до авто і, на думку слідства, прикріпила вибуховий пристрій.

Відзначається, що зріст чоловіки на відео 170 см. Можливе відхилення, яке заклав експерт, +\- 3%. Ця похибка пов’язана з нечітким зображенням, постійним рухом підозрюваного, кепкою на голові, і з тим, що експерту невідома висота підошви і каблуків на взутті.

Зокрема, за висновком експерта, зріст людини на відео може коливатися від 164,9 см до 175,1 см. Однак адвокати Антоненка, посилаючись на документ, який є у них в розпорядженні, підкреслюють, що його зріст 180 см.

Вбивство Шеремета:  Антоненко вищий, ніж людина з камер спостереження

Нагадаємо, 12 грудня співробітники Національної поліції затримали фігурантів справи щодо вбивства в 2016 році журналіста Павла Шеремета. У ніч на 14 грудня Печерський районний суд Києва заарештував на два місяці без права на заставу військового і музиканта Андрія Антоненка (нік Riffmaster). Його підозрюють в організації вбивства. Також заарештували на 2 місяці Юлію Кузьменко, яка нібито прикріпила вибуховий пристрій до автомобіля Павла Шеремета. Яну Дугарь, яка, як вважає слідство, вела розвідку біля місця злочину, помістили під цілодобовий домашній арешт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *