“Валіза компроматів” Коломойського може зруйнувати Україну, – Тука

Після арешту Високим судом Лондона активів Ігоря Коломойського варто чекати інформаційних вибухів, які можуть взагалі зруйнувати державний устрій

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

“Нас очікує ціла низка інформаційних вибухів: окрім суто майнових питань, Ігор Коломойський є власником цілого ешелону “валіз компромату”. Радіти, на мою думку, не варто: неконтрольоване користування таким “ешелоном” може призвести до такого вибуху, який здатен взагалі зруйнувати державний устрій”, – написав Тука.

Нагадаємо, 19 грудня Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського й Боголюбова та шістьох компаній, які їм, імовірно, належать або знаходяться під їхнім контролем.

Наказ про арешт активів було видано на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що Коломойський та Боголюбов вивели з банку майже $2 млрд шляхом проведення низки незаконних операцій, в результаті яких, кошти переводились на компанії, які їм таємно належали або знаходились під їхнім контролем.

Сам Коломойський дуже скупо відреагував на арешт Англією його активів. “Це тимчасовий арешт на час розгляду справи у суді”, – це все, що сказав Коломойський, коментуючи ситуацію.