В Якутії вдруге затримали шамана, який йшов “вигнати Путіна”

Як пише “Нова газета” з посиланням на координатора “Правозащиты Открытки” Олексія Прянішнікова, в Якутії на федеральній трасі затримали шамана Олександра Габишева, який відновив похід в Москву для проведення “обряду вигнання Путіна”.

В Якутії вдруге затримали шамана, який йшов "вигнати Путіна"

 На кадрах з місця події, наданих Прянішніковим, кілька машин перекрили дорогу, а співробітники правоохоронних органів пояснювали причини затримання Габишева.

Вбудоване відео

Зазначається, що підписка про невиїзд Габишева у кримінальній справі про заклики до екстремізму припинила діяти ще в жовтні, оскільки шаману не пред’явили звинувачення.

В Якутії вдруге затримали шамана, який йшов "вигнати Путіна"

Кілька годин тому в Якутську також затримали члена загону шамана Євгена Ростокіна.

 Передісторія:
  • Якутський шаман Олександр Габишев ішов до Москви “виганяти” президента Росії Володимира Путіна з Кремля.
  • Він вважає Путіна породженням темних сил, з яким під силу впоратися тільки шаману.
  • В ніч на 19 вересня у російській Бурятії Габишева затримали. Для цього кілька десятків співробітників спецслужб перекрили федеральну трасу Р-258 “Байкал”.
  • До затримання якутський шаман йшов вже шість місяців уздовж далекосхідних трас в сторону Москви, звідки в 2021 році має намір вигнати президента Росії.
  • Проти шамана відкрили справу про екстремізм, відпустили під підписку про невиїзд.

Відзначається, що підписка про невиїзд Габишева у кримінальній справі про заклики до екстремізму припинила діяти ще в жовтні, оскільки шаману не пред’явили звинувачення.

Кілька годин тому в Якутську також затримали члена загону шамана Євгена Ростокіна.