Loading...

В українському майонезі знайшли небезпечні речовини

Виробники вже давно змінили рецепт французького соусу і не приховують, що кладуть в популярний продукт.

У лабораторії спеціально для програми “Ранок з Україною” перевірили майонези. Результат досліджень приголомшив навіть вчених – в продукті знайшли формальдегід, який також використовується в моргах для бальзамування, повідомляє Сьогодні.

“Добавка Е385, або ж по-простому отрута для щурів. Виробники не приховують і прямо пишуть, що вона є в складі майонезу. Але кількість не вказують”, – розповідає експерт з харчових продуктів Олена Сидоренко.

Допустима концентрація добавки Е385 в харчових продуктах встановлена на рівні 50-300 мг/кг. Але скільки її в майонезі насправді, залишається лише гадати. Крім цього, в магазинному майонезі знайшли сахарин – речовина, яка пояснює багаторічну тягу до соусу.

“Коли ми вживаємо майонез з сахарином і відчуваємо цей присмак, нам хочеться вжити його ще. Це стимулює до вживання продукту, як наркотик”, – говорить Сидоренко.

Дієтологи також попереджають, що глутамат натрію і бензонат натрію мають канцерогенні властивості – це агресивні речовини отруйної природи.

До речі, найшкідливішим виявився “легкий” майонез – в ньому корисних для людини речовин взагалі не виявилося. “Яєць там зовсім немає. Взагалі незрозуміло, для чого його можна використовувати”, – дивується Сидоренко.

Корисний майонез все-таки існує – його можна приготувати самостійно. Але навіть домашній майонез не можна вживати більше двох столових ложок в день. “Майонез зроблений на основі рафінованої соняшникової олії – рафінованої і дезодорованої. Тобто основа цього продукту вже шкідлива”, – пояснює дієтолог Олена Яковенко

http://tvi.ua/novini/v-ukrainskomu-majonezi-znajshli-nebezpechni-rechovini.html#hcq=ZogsLrq

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *