В Україні хочуть зняти обмеження на купівлю електромобілів для чиновників: “нова рольова модель”

Міністри уряду України запропонували зняти обмеження на кількість електромобілів, яку можуть придбати державні відомства.

Про це заявив заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Рябчин. За його словами, правило граничної чисельності авто для урядових структур потрібно змінити.

“Нещодавно наші міністри Олексій Оржель і Владислав Криклій винесли пропозицію про більше використання електрокарів в урядових структурах. Справа в тому, що зараз нам дозволено мати тільки одну машину на все об’єднане міністерство”, – заявив Рябчин.

Чиновник запропонував змінити нинішній принцип покупки авто з двигунами внутрішнього згоряння, і купувати для державних відомств електромобілі. За його словами, це може стати “новою рольовою моделлю”.

“Ніхто не говорить, що треба купувати Теслу за мільйон гривень, але економний екологічний електроавтомобіль для наших відомств був би ідеальним варіантом. До речі, британські дипломати з 2030 року переходять на електричні авто. Таке регулювання у багатьох передових країнах світу”, – зазначив Рябчин.

При цьому заступник міністра підкреслив, що, на його думку, “чиновники повинні відмовитися від покупки розкішних авто і замінювати свій автопарк на електротранспорт і гібридні автомобілі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *