“Останні гастролі РПЦ закінчилися війною”: експерт розповів про мету хресного ходу в Україні

Експерт розповів про мету хресного ходу в Україні
Всеукраїнський хресний хід, організований Московським патріархатом, можуть використовувати в своїх цілях російські спецслужби. Про це написав російський соціолог і політолог Ігор Ейдман в своєму Facebook.
“Одна мегаакція РПЦ на території України вже закінчилася війною. Це були гастролі в Києві якогось артефакту під назвою” Дари волхвів “. Профінансував це шоу широко відомий тепер спонсор війни за” русскій мір “, православний олігарх Костянтин Малофєєв, на якого працювали Гиркин і Бородай . А не так давно Гиркин зізнався, що ці “гастролі” були ширмою для шпигунської спецоперації. в середині січня 2014 року, під прикриттям легенди про забезпечення безпеки привезених до Києва “Дарів волхвів”, він (і, мабуть, не тільки він) перебував в столиці України, в тому числі на Евромайдане, де здійснював розвідувальні заходи за завданням російських спецслужб “, – зазначив він.
Він зазначив, що новий “хресний хід” також можуть використовувати російські спецслужби.
“Зараз старий, перевірений десятиліттями плідної співпраці тандем РПЦ-ФСБ (КДБ) знову активно працює в Україні, легендіруя свої спецзаходи як релігійні акції”, – підкреслив Ейдман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *