Loading...

В США може з’явитися спецгрупа із боротьби з російською розвідкою

Комітет з розвідки Сенату США запропонував Білому дому створити спеціальну групу, яка буде протистояти російській розвідці. За зразок планується взяти інститут, що існував в роки “холодної війни”.

 За даними американського видання BuzzFeed, в законопроекті сенатського комітету пропонується створити групу, в яку увійдуть співробітники Державного департаменту, представники розвідки і різні чиновники, повідомляє РБК. Збиратися вона буде раз на місяць, а її завданням стане “виявлення російських шпигунів, розкриття вбивств, скоєних за завданням російської влади, а також розслідування фінансування організацій, що діють в інтересах Москви і протистояння російській пропаганді і фальшивок”. Читайте також Росія може розгорнути свої війська швидше від НАТО – генерал США

Крім цього, згідно з повідомленням, документ передбачає, що ФБР має вивчати маршрути поїздок російських дипломатів і отримувати повідомлення від співробітників посольства, якщо вони зберуться відправитися більше ніж на 50 миль від свого місця роботи. До цього часу дипломати, що працюють в США, мають право вільно подорожувати по території країни. Передбачається, що розгляд законопроекту Сенатом відбудеться в липні. Як зазначається, група фахівців, чиїм завданням було саме протистояння російській розвідці, була створена за Рональда Рейгана в 1981 році. В основному вона займалась викриттям фальшивок, створених радянською розвідкою.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *