Loading...

В мережі почали збір грошей для сім’ї загиблого під Авдіївкою бійця

Залишився 8-місячний син: в мережі почали збір грошей для сім’ї загиблого під Авдіївкою бійця

У мережі почали збір коштів для сім’ї загиблого в боях з російсько-терористичними військами під Авдіївклю капітана Андрія Кизило. Про це на своїй сторінці в Facebook написала журналіст Ірина Касьянова.

“Друзі, сім’я капітана Андрія Кизило, який загинув під Авдіївкою, у якого залишився восьмимісячний син, відчуває зараз проблеми з фінансами. Якщо хтось хоче надати допомогу дружині, ось її карта 5168 7573 0463 3961 в Приватбанку, на ім’я Кизило Оксана Богданівна”, – зазначила вона.

“Зараз вони живуть в Білій Церкві. Прикро, що доводиться залучати простих людей для допомоги родині воїна, українського офіцера, красеня, який віддав найдорожче, що у нього є – життя. Цей хлопчик загинув – він товариш моїх дітей і їхніх друзів, які теж віддають борг Батьківщині, і які попросили (про нього. – Ред.) опублікувати, щоб допомогти родині. Таких же, як він 23-24-річних пацанів-офіцерів “, – додала журналіст.

Касьянова уточнила, що контакти самої дружини загиблого Героя АТО дадуть в 72-й бригаді вранці 31 січня після того, як поговорять з нею.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *