НАБУ просить Інтерпол оголосити Вовка в міжнародний розшук

 Рішення Інтерпол поки не прийняв

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) звернулося до Інтерполу з проханням оголосити в міжнародний розшук і затримати колишнього голову Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитра Вовка. Про це “Українським новинам” повідомило джерело в правоохоронних органах.

“Документи на розшук і затримання відправили (до Інтерполу)”, – сказав він. За його словами, рішення Інтерпол поки не прийняв.

Відомо, що Вовк виїхав з сім’єю до Бельгії.

Вовк підозрюється в розкраданнях у справі “Роттердам +”. 8 серпня 2019 року в НАБУ повідомили, що не знайшли документального підтвердження того, що вугілля в Україну завозився з Роттердама по морю в тих обсягах, про які заявляла НКРЕКП. В результаті цього ціни на електроенергію були багаторазово завищені, що підняло ціни на продукти, послуги і так далі. Детективи НАБУ повідомили про підозру 6 особам, зокрема Вовку.

Сам Вовк вважає, що він і його співробітники зіткнулися з політичним характером переслідування. Також він заявив, що не готовий повертатися в Україну, бо не вірить у незалежність судової системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *