В горах Анталії ще 3 травня зникла українка: пошук триває

У горах в турецькій Анталії шукають громадянку України Яну Кривошею, яка самотужки вирушила на вершину Geyik Sivrisi та зникла. Про зникнення та пошук зниклої альпіністки на своїй сторінці у Фейсбуці пише її брат Слава Кривошея.

«Жахливі обставини змусили мене написати цей пост. Моя рідна сестра Яна Валеріївна Кривошея (1979 р.н.) на травневі свята (з 01.05.2021) поїхала до Туреччини. Вона любить альпінізм, трекінг, море, гори. Поїхала одна – і від людей відпочити теж. Поїхала і зникла», – написав брат.

Яна Кривошея прибула в Туреччину 1 травня з Одеси до Анталії через Стамбул. З аеропорту вона приїхала в кемпінг Josito. Звідти самостійно вирушила на вершину Geyik Sivrisi, висотою 1715 м.

Як вказує брат зниклої, у кемпінгу її відмовляли від самостійного сходження на вершину. Вона також не повідомила родичів про точні дати перебування в Туреччині. Мама Яни знала лише про її намір поїхати в Туреччину.

10 травня альпіністка не повернулася до Одеси за раніше придбаним квитком. Було офіційно повідомлено про її зникнення. Брат вирушив до Туреччини.

Пошукова операція триває. Рятувальники виявили в горах намет та частково особисті речі українки. До пошукової операції також долучилися альпіністи.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав. Безкоштовні оголошення” Сайт у Telegram