В цьому році фіксується зниження кількості травмованих і загиблих внаслідок ДТП

Кількість травмованих у дорожньо-транспортних пригодах у цьому році зменшилася на 14%, кількість загиблих – на 17%. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на пресконференції в Укрінформі з нагоди початку Тижня безпеки дорожнього руху.

“За цей рік ми маємо зниження кількості травмованих унаслідок ДТП на 14% і кількості загиблих – на 17%. Це той старт, який ми маємо станом на зараз, уже в цьому році”, – сказав Білошицький.

Він зазначив, що зменшення кількості автопригод із травмованими і загиблими на дорогах спостерігається в місцях, де розміщені камери автофіксації. “На початку запуску системи автоматичної фіксації, яка відбулася майже рік тому, ми мали цифру понад 50 тис. порушень за день. Зараз ця цифра 5-8 тисяч, а іноді й менше”, – прокоментував перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

За його словами, цього року планується встановити ще понад 200 камер автофіксації в місцях концентрації ДТП.

Нагадаємо:

Україна приєднується до шостого Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме у всьому світі 17-23 травня. До його організації долучились близько 300 міст України.

Цьогоріч Тиждень безпеки дорожнього руху присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із основних причин ДТП і відбуватиметься під гаслом #StreetsForLife#Love30, тобто акцентуватиме увагу на обмеженнях швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав. Безкоштовні оголошення” Сайт у Telegram