Обшуки в КМДА: столична влада вимагає у правоохоронців надати звіт про статус справ

Влада Києва звернулася до правоохоронних органів із вимогою надати звіт про статус справ, за якими Київська міська державна адміністрація (КМДА) передала документи за підсумками внутрішніх аудитів, заявив міський голова Віталій Кличко.

“Із 2015 року Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА здійснив 385 перевірок. І передав правоохоронцям матеріали за 316 об’єктами аудиту. З тієї інформації, що маємо ми, на сьогодні за цими матеріалами зареєстровані 168 кримінальних проваджень або матеріали долучені до справ, порушених раніше. Але питання: яка ситуація з іншими справами?” – розповів Кличко у відеозверненні, оприлюдненому в соцмережі Facebook у понеділок.

“Бо сьогодні перевірки і обшуки здійснюють переважно за тими матеріалами, що передали ми самі! Про ті порушення, що виявили ми самі! Так чим займалися правоохоронні органи? Чи тільки раптом дійшли руки, бо прийшла весна?!” – додав він.

Кличко зазначив, що матеріали щодо деяких справ місто передало ще два роки тому – зокрема щодо департаменту соцполітики. Крім того, низка комунальних підприємств та структурних підрозділів уже надавала на вимогу правоохоронців ті самі документи, копії яких беруться в межах слідчих заходів нині.

“Це все виглядає заангажовано, як акція, підготовлена похапцем. Аби підняти галас і облити брудом столичну владу та мене особисто”, – вважає Кличко.

Нагадаємо:

13 травня відбулися обшуки в приміщеннях низки комунальних підприємств Києва, зокрема “Київпастранс”, “Київський метрополітен”, “Київміськсвітло”, “Київзеленбуд”, “Спецжитлофонд”, “Київавтодор”, “Київавтошляхміст”, а також у “Київському інституті земельних відносин”.

Кличко розцінив зазначені обшуки, як спецоперацію проти нього і місцевого самоврядування.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав. Безкоштовні оголошення” Сайт у Telegram