ПОЛІЦІЯ ПОБИЛА АКТИВІСТІВ ІНІЦІАТИВИ “ХТО ЗАМОВИВ КАТЮ ГАНДЗЮК?”

Правоохоронці побили активістів, яких раніше забрали без жодних причин до відділку, та друзів, які прийшли за ними. Також поліція застосувала газ.

На сторінці ініціативи повідомляється, що перед початком зустрічі лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко з виборцями на Контрактовій площі в Києві поліція затримала активістів, які стояли з плакатом “Хто замовив Катю Гандзюк?”.

Затриманих повезли у Подільський відділок поліції перед початком зустрічі Тимошенко з виборцями на Контрактовій. Невдовзі їх відпустили, проте забрали особисті речі. Хлопці вимагали повернути їм речі, натомість правоохоронці застосували газ. На затримання приїхала поліція спецпризначення (колишній беркут), застосовували силу. Є травмовані.

Охоронці на форумі президента Петра Порошенка забрали телефон у активіста, який хотів підняти плакат “Хто замовив Катю Гандзюк?” та порвали плакат.

Про це йдеться на сторінці “Хто замовив Катю Гандзюк?” у Facebook.

“Активісту Миколі Виговському, який прийшов на зустріч із Петром Порошенком, не дали поставити президенту запитання: коли двоє замовників вбивства Катерини – Андрій Гордєєв та Євген Рищук – будуть зняті з їх посад?”, – йдеться в публікації.

 “Двоє охоронців Порошенка тримали його за плечі та не давали встати з місця і підняти плакат. Вимогу показати свої документи проігнорували, а коли активіст спробував сфотографувати провокаторів, забрали телефон. Плакат, який тримав Микола, порвали”, – йдеться в повідомленні.

Масові затримання активістів за питання “Хто замовив Катю Гандзюк?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *