Уряд Росії подав у відставку

Уряд Росії повним складом подав у відставку

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв після послання президента Володимира Путіна Федеральним зборам пішов у відставку. Разом з ним іде уряд в повному складі, передає РІА Новини.

Повідомляється, що Путін запропонує Медведєву посаду заступника голови Радбезу РФ. “Якщо для запровадження нової посади в Радбезі для Медведєва потрібні зміни до закону, то це треба зробити, буду просити депутатів про підтримку”, – сказав Путін.

Шановний Володимире Володимировичу, шановні колеги, ви всі були свідками послання президента РФ, Володимир Володимирович як президент позначив не тільки пріоритети роботи в нашій країні на найближчий рік, але і позначив цілий ряд фундаментальних змін в Конституцію РФ. Ці зміни, коли вони будуть прийняті – а цілком ймовірно, це буде зроблено після обговорення, як було сказано, – вони внесуть суттєві зміни не тільки в цілий ряд статей Конституції, а й в цілому в баланс влади. Влади виконавчої, влади законодавчої, влади судової”, – повідомив Медведєв.

Він зазначив, що уряд РФ має надати Путіну “можливість приймати всі необхідні для цього рішення”.

 “І в цих умовах, я вважаю, що було правильно, щоб відповідно до статті 117 Конституції РФ уряд РФ в чинному складі подав у відставку”, – підсумував Медведєв.
Володимир Путін вже заявив про намір найближчим часом зустрітися із кожним з членів уряду, яке подало у відставку. Путін подякував ексурядовцям за спільну роботу, хоча, як він зазначив “не все вийшло”.
Уряд Росії подав у відставку
Нагадаємо:
  • 15 січня президент Росії Володимир Путін виступив з 16 щорічним посланням до Федеральних зборів.
  • На ньому Путін знову похвалився міццю новітнього ракетного зброї, яке нібито має його країна.
  • Під час звернення Путін здивував громадян РФ своєю згодою з твердженням, що президент країни не повинен займати цей пост більше двох термінів поспіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *