Уряд вніс зміни: не всі постраждалі від карантину ФОПи отримають допомогу

Уряд України оновив перелік видів діяльності, за якими підприємці можуть отримати карантинну допомогу в розмірі вісім тисяч гривень. Кабінет міністрів опублікував постанову про виплати ФОПам за “червону” зону карантину. Уряд визначив перелік підприємців, які зможуть отримати допомогу в розмірі 8 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті Кабміну.

Уряд вніс зміни: не всі постраждалі від карантину ФОПи отримають допомогу

Уряд вніс зміни: не всі постраждалі від карантину ФОПи отримають допомогу

Уряд вніс зміни: не всі постраждалі від карантину ФОПи отримають допомогу

Не всі постраждалі від карантину ФОПи отримають допомогу. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на Кабмін.  Зазначено, що з відповідного списку вилучено ряд позицій.

Так, згідно з постановою, претендувати на допомогу держави не можуть готелі та інші установи тимчасового проживання (розміщення на час відпустки та іншого тимчасового проживання).

Також карантинні виплати більше не отримають особи, які займаються роздрібною торгівлею газетами та канцелярськими товарами у спеціалізованих магазинах, ремонтом комп’ютерів і периферійного обладнання, ремонтом обладнання зв’язку та електронної апаратури побутового призначення для приймання, запису та відтворення звуку і зображення, ремонтом побутових приладів, взуття та шкіряних виробів, меблів, годинників і ювелірних виробів, а також побутових виробів та предметів особистого вжитку.

Водночас, уточнили в Кабміні, на допомогу може претендувати роздрібна торгівля залізними виробами, будматеріалами і санітарно-технічними виробами у спеціалізованих магазинах.

Допомогу отримають ФОПи не у всіх зонах карантину. По 8 тисяч гривень зможуть отримати у регіоні, де встановлена “червона” зона карантину.

За виплатою можна звертатися протягом 30 днів із дня запровадження “червоного” рівня. Якщо ж людина працює в регіоні, в якому такі обмеження вже були раніше, то відлік цих 30 календарних днів починається через 10 днів після набрання чинності закону.

Нагадаємо:

30 березня нардепи проголосували за законопроект №5300, що передбачає надання одноразової допомоги у розмірі 8 тис. грн застрахованим найманим працівникам суб’єктів господарювання та ФОПам, які постраждали внаслідок запровадження додаткових карантинних обмежень.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”