На Донбасі варто очікувати нового загострення з боку РФ

На Донбасі варто очікувати нового загострення військового протистояння з боку Росії. Як заявив в інтерв’ю LB.ua заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква, інформація про можливе загострення вже є у відповідних українських структурах.

“Ми у своїй роботі також послуговуємося їхньою інформацією та доводимо її до наших партнерів”, – зазначив він.

Зокрема, за словами Жовкви, з моменту ескалації ситуації біля кордонів України президент Володимир Зеленський вже провів телефонні розмови з президентом США Джозефом Байденом, прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом та прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

“З кожним з цих лідерів президент Зеленський не лише обмінявся даними, а й отримав від них чіткі і вчасні сигнали підтримки”, – додав заступник глави ОП.

Раніше Жовква розповідав, що саміт лідерів країн “нормандської четвірки” переноситься, бо Росія не хоче його проведення.

Президент України Володимир Зеленський обговорив з генcеком НАТО Єнсом Столтенбергом загострення безпекової ситуації на Донбасі. За словами глави держави, вступ до Альянсу зможе зупинити військову агресію Росії.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”