Стерненка суд випустив з-під варти під цілодобовий домашній арешт

Одеський апеляційний суд змінив запобіжний захід у кримінальній справі за обвинуваченням екслідера одеського “Правого сектора” Сергія Стерненка і його соратника Руслана Демчука та відправив обох під цілодобовий домашній арешт. Таке рішення в п’ятницю, 9 квітня, ухвалила суддя Альбіна Кадегроб, пишуть “Ґрати“. Відзначимо, що на початку засідання суддя дозволила випустити Стерненка і Демчука з клітки, щоб вони могли брати участь у судовому процесі.

Також суддя дозволила вести фотозйомку і відеотрансляцію засідання представникам ЗМІ, але не дозволила проводити стрім

Стерненка суд випустив з-під варти під цілодобовий домашній арешт

Нагадаємо:

23 лютого Приморський суд засудив Стерненка та Демчука до 7 років позбавлення волі за викрадення депутата Комінтернівської райради Сергія Щербича, розбій та незаконне носіння зброї.

До вироку Стерненко і Демчук внесли заставу 60 і 45 тисяч гривень відповідно і перебували на свободі. Суддя Віктор Попревич у вироку обрав інший запобіжний захід – арешт, і обвинувачені були негайно взяті під варту.

Адвокати Масі Найєм та Ілля Воробйов вказали, що суддя Попревич у вироку не вказав підстав для заміни запобіжного заходу. За словами Найєма, до того ж заставу Стерненку не повернули, а значить зараз у нього вже два запобіжних заходи.

За словами Найєма, за час судового розгляду Стерненко довів, що не порушує умови запобіжного заходу і приходив на всі суди. Адвокат Вадим Оксюта також вказав, що вирок ще не набрав чинності, а його виконання призупинено поданою апеляційною скаргою.

Сторона звинувачення погодилася, що вирок ще не набув чинності. Але, на думку прокуратури, у суду були підстави взяти обвинувачених під варту негайно. Прокурорка Ганна Коломійчук додала, що рішення по запобіжний захід варто розглядати вже під час розгляду скарги на весь вирок.

Суддя Кадегроб, заслухавши сторони, частково задовольнила клопотання захисту і відпустила обох обвинувачених під домашній арешт до 9 червня. Апеляцію на сам вирок призначено на 16 квітня.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”