“Укрзалізниця” взяла на роботу “генпрокурора ДНР”

“Укрзалізниця” потрапила до чергового скандалу. Там на одну з ключових посад призначили прихильника “русского міра” Ігоря Сагунова, якого висували на посаду генпрокурора “ДНР”.

Одіозного кандидата просуває директор Південно-Західної залізниці Григорій Бевз, який прийшов на цю посаду в грудні 2019 року. Сагунова він поставив своїм заступником з безпеки, повідомляє “Фактор“.

Видання написало, що уродженець Макіївки Сагунов у різні роки працював у підрозділах прокуратури Макіївки, міста Донецька і Донецької області. У квітні 2012 року його призначили прокурором Донецька.

Прокурор Донецька Ігор Сагунов, 2012 рік

 “У 2014-му році Сагунов був відвертим прихильником”русского міра” і активістом на мітингах в Донецьку. Вдалося розшукати список кандидатур в “уряд” так званої “ДНР”, де Ігоря Сагунова Кремль рекомендував на посаду Генерального прокурора окупованої частини Донецької області”, – сказано в публікації.

Список, про який йде мова, було знайдено у зламаному хакерами листуванні помічника президента РФ Владислава Суркова, який негласно від імені Кремля “опікується” Україною.

“На підконтрольній території Ігор Сагунов з’являється в 2017 році, почавши діяльність в ДП “Артемсiль”, – відзначається в публікації.

"Укрзалізниця" взяла на роботу "генпрокурора ДНР"

Ігор Сагунов на мітингу “ДНР” factor-news.info

Кадрові рекомендації Кремля

Кадрові рекомендації Кремля factor-news.info

Звільнився, але залишився в штаті

В “Укрзалізниці” в коментарі OBOZREVATEL неофіційно підтвердили, що скандальний експрокурор у них працює. Там не розуміють, як його могли взяти до них на роботу.

“Він був працевлаштований три місяці тому на посаду в.о. заступника начальника з безпеки Південно-Західної залізниці. Минулого тижня (тобто до 18 січня, – Ред.) його звільнили. При цьому він продовжує перебувати у штаті. Але вже не в Південно-Західної залізниці, а як співробітник відділу безпеки “Укрзалізниці”. Ми теж не розуміємо, як таке призначення стало можливим і що взагалі відбувається”, – на правах анонімності сказали представники УЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *