“Укрпошта” оголосила про збільшення вартості доставки посилок: скільки буде

Один з найбільших поштових операторів України “Укрпошта” оголосив про підвищення вартості доставки посилок. У компанії розповіли, коли і на скільки будуть збільшені тарифи.

Довгий час тарифи на доставку відправлень по Україні та за кордон компанії Укрпошта були порівняно недорогими і доступними, особливо в порівнянні, наприклад, з тарифами “Нової пошти”. Однак після різкого стрибка цін на енергоносії та підвищення мінімальної зарплати в Україні Укрпошта змушена підвищувати вартість своїх послуг.

Так, Укрпошта повідомляє про збільшення тарифів з 1 грудня 2021 року в середньому на 15%. Нові тарифи оператора підтверджені Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Вартість пересилання звичайних листів і поштових листівок з грудня поточного року виросте з 13 до 15 гривень. Мінімальний тариф на доставку бандеролей подорожчає з 19,50 до 22,5 гривень. Вартість рекомендованого відправлення зросте з 9,5 до 11 гривень.

Що стосується ціни на пересилку відправлення вагою до 10 кг, без оголошеної цінності, по Україні, то тут змін не передбачається. Вартість послуги залишиться в межах 30 гривень

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram