Loading...

Українцям показали розкішний палац Охендовського (відео)

Главу Центрвиборчкому Михайла Охендовського призначили на посаду ще за часів Януковича. Він мирно уживався із постмайданної владою, навіть пересидів у своєму кріслі довше.

Знімальна група “ТСН.Тіжня” вирушила в село Горенка під Києвом. Там з сім’єю проживає голова ЦВК.

Кажуть, найпростіший спосіб перевірити чиновника на предмет чесності – подивитися на будинок, в якому він живе. Горенка – це престижне поселення з великою кількістю елітної нерухомості. Будинок Охендовського тут нічим не виділяється. Хіба що дуже високими туями по периметру доглянутої території. Двоповерховий будинок з мансардою. Місцеві добре знають, хто тут проживає. Кажуть, без охорони не пересувається.

Побачивши журналістів Охендовський помітно нервує. Запрошує до себе у двір. Тут майже 1 тисяча квадратних метрів території. Частина цієї площі, згідно з декларацією, записана на його дружину, частина – на тещу. Це ж стосується і двох будинків загальною площею в 240 квадратних метрів.

“Цей будинок є власністю моєї дружини і матері моєї дружини. Він був придбаний в 1993 році, і ділянку і будинок. Він (будинок), звичайно, ремонтувався. Складно уявити, щоб 23 роки будинок простояв без ремонту. Конструктивно він мав точно таку ж форму. А то, що в ньому робився ремонт за 20 років, – це очевидно”, – говорить глава ЦВК.

У своїй декларації Михайло Охендовський зазначив 310 тисяч гривень зарплати. Тобто, 25 тисяч в місяць. 205 тисяч гривень він тримає готівкою, 43 долара на рахунку в банку.

Михайло Охендовський в ЦВК з 2004 року. У 2007 році перепризначений членом ЦВК за квотою Партії регіонів. 2013 року за президентства Януковича стає главою ЦВК. Незважаючи на повне перезавантаження влади після втечі Віктора Януковича, до сих пір залишається главою ЦВК.

“Басейнів, тенісних кортів, як ви бачите, немає. Ми з дружиною проживаємо в цьому будинку. В тому будинку проживає мати моєї дружини і там же проживають наші діти. Ось в цьому маленькому будиночку ми живемо з дружиною. Просто в тій хаті для всіх не вистачає місця”, – проводить екскурсію Охендовський.

Дружина голови ЦВК у 2015 року задекларувала майже півтора мільйона доходів. Готівкою вона тримає 125 тисяч доларів і 200 тисяч гривень. Вона працює нотаріусом з 2007 року. На Охендовського зареєстрований автомобіль “Лексус” 2008 року випуску, на тещу – “Ніссан Кашкай” 2011 випуску.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *