Loading...

Діагноз Насірова з Феофанії не підтвердився – комісія МОЗ

Клініко-експертна комісія Міністерства охорони здоров’я України не підтвердила діагноз, встановлений у клінічній лікарні Феофанія відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову.

Про це повідомили у прес-службі Національного антикорупційного бюро Україна псля отримання висновку експертної комісії 27 березня.

“Зокрема, у висновках зазначається, що лікарі «Феофанії» систематично та необґрунтовано перебільшували тяжкість стану здоров’я голови ДФС. Об’єктивних підстав для встановлення зазначеного раніше діагнозу, на переконання комісії МОЗ, у лікарів «Феофанії» не було. Члени Комісії викрили також порушення при виписці пацієнта з цього лікувального закладу”, – констатували в НАБУ.

Нагадаємо, після вручення Насірову повідомлення про підозру лікарі діагностували у нього інфаркт міокарда. Наразі Насіров вийшов під заставу на 60 днів за 100 млн грн.

Крім того, адвокат Насірова заявляв, що його підзахисний переніс операцію. За його словами, хвороба у Романа Насірова була й раніше, і вона не пов’язана з кримінальним переслідуванням.

Пізніше чиновник спростував слова медиків Феофанії про те, що у нього був інфаркт. За його словами, це у нього був не інфаркт, а гіпертонічний криз та передінфарктний стан.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *