Українська держкомпанія затарились найдорожчим вугіллям у терористів “ДНР”

Державна установа “Гідрографія” уклалf договір про купівлю вугілля на суму 1,52 млн грн з ТОВ “Арагон ТК”, яке веде поставки із зони АТО на Донбасі. Про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням на “Вісник державних закупівель”.
Відповідний тендер був проведений 10 серпня 2016 року. Згідно з його умовами, до жовтня для Миколаївського та Одеського районів “Держгідрографії” поставлять 379 т вугілля АМ (13-25) по 4020 грн за тонну.
Слід зазначити, що управління освіти Первомайської міської ради Миколаївської області 25 липня 2016 року купило таке вугілля за ціною 2299 грн / т без податку на додану вартість. З урахуванням 20% податку він коштував би 2759 грн / т, що на 31% дешевше за ціну гідрографів.
У той же день КУ “Баштанський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів освіти” Баштанського районного ради Миколаївської області придбало вугілля АМ (13-25) вдвічі дешевше – по 1950 грн / т з ПДВ.
Як повідомляв “Обозреватель”, раніше волонтер, засновник фонду “Вернись живим” Віталій Дейнега заявив, що Україна, незважаючи на запевнення офіційних осіб, активно підтримує економічні відносини з районами Донбасу, окупованими терористами