Міністр-втікач з команди Януковича виграв справу проти Луценка

Екс-міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький виграв суд у Генерального прокурора України Юрія Луценка. Рішення прийняв Печерський районний суд міста Києва.

Відповідне рішення оприлюднила адвокат Ставицького Інна Рафальська, пишеHubs.

Згідно рішення суду, встановлено бездіяльність генерального прокурора в частині розгляду скарги адвоката Ставицького про закриття кримінального провадження у зв’язку із закінченням процесуальних строків, встановлених законом.

“Суд зобов’язав Генпрокуратуру розглянути скаргу з урахуванням 12-місячного терміну на право проведення процесуальних дій. Результатом виконання даного рішення зазначено або задоволення скарги адвоката, або ж відмова в задоволенні, що дасть Ставицькому можливість звернутися до Європейського суду з прав людини. Також в разі невиконання рішення взагалі захист має право звернутися із заявою про порушення кримінальної виробництва за невиконання рішення суду. При цьому будь-які слідчі дії, здійснені після набрання рішенням чинності (9 серпня 2016 року), є неприйнятними”, – повідомила адвокат Інна Рафальська.

Нагадаємо, ГПУ скерувала до Ізраїлю запит про видачу колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького. Раніше Ставицький, який після отримання ізраїльського паспорта називає себе Натан Розенберг,розповів про долю деяких своїх колишніх колег з уряду Азарова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *