Loading...

УКРАЇНА ОТРИМАЛА ВЕЛИКИЙ КОНТРАКТ НА “РУСЛАНИ” ПІД ЧАС АВІАШОУ В ЛЕ-БУРЖЕ

Переговірники сподіваються, що підпишуть іще кілька вигідних договорів.

Українські переговірники домовляються про багатомільйонні контракти на авіасалоні в Ле-Бурже. Саудівська Аравія вже висловила зацікавлення у придбанні новинки “Антонова”, йдеться в сюжеті ТСН

У Парижі українські пілоти продемонстрували унікальні можливості нового літака Ан-132
контракти на авіасалоні в Ле-Бурже. Саудівська Аравія вже висловила зацікавлення у придбанні новинки “Антонова

“У мене були перемовини з компанією “Сауді”. Як один із варіантів поповнення свого авіапарку вони розглядають наш Ан-132. Зараз мова йде по 10-15 літаків”, – розповів президент ДП “Антонов” Олександр Коцюба.

Українські літаки цікаві і для ЄС. За вже підписаним у Франції контрактом, знамениті “Руслани”допомагатимуть злітати у космос європейським супутникам. “Ан-124 перевозитиме супутники, гелікоптери – усе потрібне обладнння по всьому світу”, – пояснив директор логістичної компанії “Боллоре” Карін Дантьєр. На “Антонові” не приховують, що це для України – дуже великий контракт.

Перемовини тривають не лише в спеціальних залах, а й біля нового Ан-132. Його потенційні замовники розглядають, як засіб перевезення величезних генераторів, турбін і гуманітарних вантажів. “Кожен день заповнений переговорами. Підписання контракту – це кропітка праця. Треба, як кажуть, перемити тонни породи, щоби вимити крупицю золота – підписаний контракт”, – пояснив директор авіакомпанії “Авіалінії Антонова” Михайло Харченко.

Тим часом українські пілоти готуються до чергового демонстраційного польоту. Минулого разу вони

Новий Ан-132 тріумфально виступив на авіашоу в Ле-Бурже
так круто зайшли на посадку, що привернули увагу організаторів авіашоу. Ті кажуть, що побачили унікальні можливості українського літака, але просять не літати на ньому, як на винищувачі.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *