Російський музикант назвав Путіна катом, що розв’язала війну в Україні

Лідер відомої російської групи “Елізіум” Дмитро Кузнєцов обурюється, що в Україні вважають всіх росіян поганими, а слова співчуття сприймають – як насмішку. Про це він розповів в інтерв’ю Karabas Live.

“Тобто, якщо хтось в Росії визнається в любові до української культури і мови, вважає їх близькими по духу, називає Путіна диктатором, мерзотою і катом, що розв’язав війну, це в Україні сприймають як насмішку?”, – здивувався він.

“Коли ватники і путіністи починають говорити про” хохлів “і сало, я розумію, але … Знаєш, ми виступаємо на різних російських фестивалях, і я не раз чув, як мені глузливо кричали в спину про “хто не скаче, той москаль” . Серед творчих людей в Росії зараз приблизно ті ж 80% лояльних до влади, як і по всій країні. Левова частка рок-музикантів – “ватяні” ура-патріоти. Ми граємо з ними на одній сцені, ділимо гримерки. і нам багато чого доводиться вислуховувати з приводу нашої любові до України “, – поділився Кузнєцов.

“Мені прикро, коли в Україні говорять, що всі росіяни – вороги. Навіть якщо 80% підтримки Путіна – це правда, залишаються 20%. А це приблизно 30 млн росіян, які проти режиму і за Україну. З огляду на, що у вас серед 40 млн є свої “ватники”, я не виключаю, що в самій Україні тих, хто ненавидить Путіна, що не більше, ніж в Росії. Тому я прошу: тих, хто в Росії проти України, називайте путіністов, імперцями і так далі, але не “усіма російськими”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *