Українців очікують довгі вихідні: синоптики спрогнозували погоду на ці дні

Українці матимуть довгі вихідні з нагоди святкування Дня Незалежності. Вони відпочиватимуть чотири дні поспіль – 21, 22, 23, 24 серпня. Синоптики повідомили, якою буде погода у вихідні та святкові дні.

За даними гідрометцентру, у суботу 21 серпня в Україні утримається прохолодна погода. Максимальна температура повітря становитиме 27 градусів (у центральних, східних та південних областях). На Заході та Півночі передбачається 24-26 градусів.

Дощі з грозами очікуються на Заході та Сході.

У неділю, 22 серпня, дощів не буде. Проте збережеться прохолода. Температура повітря не перевищить 27 градусів.

23 серпня, у День Державного Прапора, буде сонячно, проте температура повітря трохи знизиться. На Заході повітря прогріється до 24 градусів, на Сході – до 27. У центральних областях температура повітря становитиме 23-25 градусів. У північних областях – 24, на Півдні – 27-28 градусів.

У День Незалежності, 24 серпня, в Україну повернуться дощі, проте лише у західні області. Тут температура повітря знизиться до 23 градусів. В інших областях буде сухо та сонячно. Повітря прогріється максимум до 28 градусів.

У Києві на День Незалежності очікується сонячна, але прохолодна погода до 23 градусів.

За даними синопкині Наталі Діденко, уточнені “прогностичні моделі говорять нам про те, що 24-го серпня у Києві очікується дощ та гроза”.

Вночі та вранці – опади малоймовірні, а ось вдень у вівторок, а особливо, в другій половині дня та ввечері до столиці підсунеться атмосферний фронт, який і зумовить періодичні грозові дощі. Вкрай це важливо, адже безліч малих і великих заходів планується на День Незалежності, – каже Діденко.

За її словами, дощ передбачається 24-го серпня на Заході та Півночі України. У центральних, східних, південних областях та в Криму на День Незалежності очікується суха сонячна погода.

Як показують карти, з неділі в Києві почне опускатися температура повітря, а 24 серпня в столицю прийде погіршення погоди і похолодання. Очікуються грозові дощі і зливи, температура опуститься до +22 градусів.

Українців очікують довгі вихідні: синоптики спрогнозували погоду на ці дні

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram