Loading...

“Уйо * ен зи, бітте!”, За поребрик!

Ось і Володимир Бистряков, який композитор, обгидив прямо в прямому ефірі у Гордона: Захоплений Крим не був захоплений Росією, а війну на Донбасі почала Україна, влаштувавши бомбардування Луганська. Слова Гордона про європейські цінності і прагнення України – це нісенітниця, а помилка країни була в тому, що Київ почав “хамити” Москві. З Кримом все законно: “Там люди всі за Росію. Вони російськомовні і ніколи не розуміли українізацію. Крим у нас був автономною республікою і там законно провели референдум. І ніяких автоматів там не було”.

На питання, чи потрібні йому Крим і Донбас у складі України, Бистряков відповів, що йому все одно.

Здається, вже можна називати це превалюючою тенденцією і просто оптом для всіх совків приймати закон про позбавлення громадянства: “заслужений”? “Народний”? “Лауреат” премії якогось “ленінського комсомолу” або КПРС? “Уйо * ен зи, ​​бітте!”, За поребрик! Притому з конфіскацією – оскільки це натуральні, махрові колаборанти, і вони не гребують витрачати гроші на кремлівських терористів – як не гребують їх брати від Кремля. Залишати їх в уразливому тилу воюючої країни в будь-якому разі не можна.

Винятки можна порахувати на пальцях. Їх так мало, що можна поіменно перерахувати прямо в законі, одного коротенького абзацу вистачить. Ада Роговцева. Ніна Матвієнко. Хто ще з живих?

І так – після цього взагалі ліквідувати ці звання як такі. І анулювати у всіх “лауреатів”: у всіх цих лижічек-лорак-Повалій -поплавскіх-Білик-данілок -данільцов-Мойсеєнко-ім’я-ім-легіон …

Заново якщо кого і приймати до громадянства України (бо їх реально неохватні натовпи анонімів і гучних колаборантів зі званням!), то тільки через поліграф і аналіз повного досьє: що коли говорив, де був, кого підтримував. Досить. Пора згадати і про безпеку, і про гордість.

Олексій Голобуцький

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *