Учасники акції під ОП чергуватимуть до вечора понеділка або безстроково

Як передають Громадське, поліція Києва, учасники мітингу біля Офісу президента мають намір чергувати до вечора понеділка, але допускають перетворення акції на безстрокову.

 Організатори акції повідомили, що чергуватимуть під Офісом президента до вечора понеділка і подібні акції пройдуть в інших містах України.

Вони додали, що акція перетвориться на безстрокову, якщо президент Володимир Зеленський під час переговорів у “нормандському форматі” в понеділок у Парижі “пристане на умови Путіна”.

 Пряма мова співкоординатора “Руху опору капітуляції” Михайла Басараба: “Сьогодні ми плече для Зеленського, на яке він може обіпертися. Нехай, коли його будуть завтра в Парижі схиляти до підігравання Росії, скаже: “Я з цим не можу повертатися в Україну””.

 Він підкреслив, що акція під ОП не проти президента, а за збереження інтересів України.

Разом з тим, о 22:30 поліція Києва повідомила, що під Офісом президента триває акція, в якій бере участь близько тисячі осіб.

Учасники акції привезли продукти і воду. Пригощатимуть кулішем, чаєм та кавою.

Учасники акції під ОП чергуватимуть до вечора понеділка або безстроково

Учасники акції під ОП чергуватимуть до вечора понеділка або безстроково

“Правоохоронці продовжують стежити за порядком і закликають організаторів та учасників дотримуватися режиму тиші та встановлених правил поведінки”, – йдеться в повідомленні.

У неділю на Майдані Незалежності пройшла акція “Червоні лінії для Зеленського”, учасники якої хотіли окреслити “червоні лінії” для президента перед зустріччю “нормандської четвірки”, що відбудеться 9 грудня.

З 19 години на Банковій триває мітинг, учасники поставили кілька наметів і сцену.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *