У Житомирі відмовилися від карантину вихідного дня

Міська влада Житомира зняла з розгляду питання про додаткові карантинні обмеження пов’язані з запровадженням карантину вихідного дня. Про це з’явилося повідомлення на Facebook-сторінці мера Житомира Сергія Сухомлина

Сухомлин: “Кабінет Міністрів прийняв рішення ввести “карантин вихідного дня”.

У мене особисто немає морального права вводити додаткові карантинні обмеження.

Це питання з розгляду виконкому сьогодні зняли”.

За його словами, додаткові обмеження — це відповідальність за людей, які втрачають можливість заробляти та годувати свої сім’ї.

Сухомлин додав, що при такій кількості хворих, 2 дні “локдауну” на ситуацію не вплинуть.

У Житомирі відмовилися від карантину вихідного дня

Також він повідомив, що два дні тому у Житомирі вибірково протестували працівників міської ради на наявність антитіл і за результатами тестування на COVID-19 перехворіли 16 осіб із 40.

Наступного тижня У Житомирі планують зробити ІФА-тестування всім працівникам шкіл. Після результатів у місті будуть вирішувати, як налагодити навчання для учнів старших класів.

До того карантин на вихідні відмовилися вводити у Тернополі, Черкасах та Львові.

При цьому Київ буде виконувати рішення Кабінету міністрів про карантин вихідного дня.

Нагадаємо:

  • Кабінет міністрів на засіданні 11 листопада ухвалив рішення про скасування адаптивного карантину і запровадив в Україні загальний карантин з “локдауном вихідного дня”. Обмеження попередньо триватимуть до 30 листопада.
  • Багато підприємців виступили проти такого посилення каратинних обмежень. У кількох містах заявили, що не виконуватимуть наказ уряду. Водночас міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що коронавірус поширюється ураганними темпами і це загрожує колапсом медичної системи.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що рішення уряду про посилення карантину підлягають виконанню всіма суб’єктами господарювання на території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *