“Четверта-п’ята” частина “Мотор Січ” піде на простій

Запорізький авіадвигунобудівний завод АТ “Мотор Січ” відправить до кінця місяця у простій частину свої співробітників через погіршення епідеміологічної ситуації в місті. Про це повідомляє liga.net з посиланням на директора компанії зі зв’язків з громадськістю Анатолій Малиш.

“Частина співробітників Мотор Січ переходять на новий режим роботи з понеділка, 16 листопада. До 29 листопада у простої буде допоміжна частина підприємства: працівники відділів і управлінь, співробітники неосновних служб цехів заводу і робітники старше 60 років”, – розповів Малиш.

За його словами, на простій піде “четверта-п’ята” частина з 15 тисяч працівників підприємства в Запоріжжі. У період простою співробітникам обіцяють виплачувати 2/3 від місячного окладу.

“Ми хочемо захистити людей. Новий режим пов’язаний з погіршенням епідеміологічної ситуації в Запоріжжі. Місто перебуває в червоній карантинній зоні”, – додав він.

На заводі додали, що це вже другий випадок відправки співробітників на тимчасовий простій – раніше міняли режим роботи в березні цього року, коли Кабмін ввів карантин по всій карантині.

Чистий прибуток АТ “Мотор Січ” за 9 місяців 2020 року до оподаткування склав 926,5 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *